Charlie Riina topless

Charlie Riina pojawiała się u nas wielokrotnie, ale za każdym razem jej piękne kształty robią na nas i na Was tak olbrzymie wrażenie, że będziemy zapętlać galerię z jej zdjęciami.
Charlie-Riina-01092015.jpg

Tym razem Charlie Riina pozuje topless. Świetnie czuje się na plaży w Malibu, w Kalifornii, ale nie wyrzeka się swoich korzeni i przyznaje do polskich przodków. Tak naprawdę nazywa się Ania Krosińska i pochodzi z Gliwic. W Polsce nadal przebywa spora część jej rodziny, w tym dziadkowie. To właśnie nestor rodu nauczył ją grać w szachy, co przydało się jej w dojrzałym życiu. Planuje swoją karierę i zawsze ma przewidziane kilka ruchów w przód.

Charlie Riina w wywiadzie dla polskiego Playboya, gdzie wystąpiła na okładce i rozkładówce, mówi że cały czas chce się rozwijać. Jest u szczytu kariery i kieruje w dobrą stronę. Walczy też o dobre imię modelek, argumentując, że są to nie tylko dziewczyny o świetnych ciałach, ale silne, inteligentne i niezależne kobiety. Sama na co dzień zajmuje się handlem nieruchomościami.

Polski się nie wypiera i jest dumna ze swojego pochodzenia. Podtrzymuje rodzime tradycje i bardzo dobrze mówi w języku ojczystym. Choć kiedykolwiek do niej piszę, ona odpowiada po angielsku na polskie pytania. Może szybciej myśli w języku nabytym, a może to kwestia słownika w telefonie.
Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: FameFlynet Wtorek 01.09.2015