Christen Dye - śliczna kowbojka

Niektóre dziewczyny nie potrzebują internetowego fame'u. Nie muszą być lajkowymi miliarderkami, nie muszą żywić się komentarzami. One są piękne, czy wręcz posągowo piękne i dobrze o tym wiedzą. Christen Dye właśnie taka jest, a na Instagrama nie ma czasu, bo woli zajmować się zwierzętami.


Urodzona w Memphis w stanie Tennessee nad rzeką Missisipi dziewczyna od zawsze była blisko natury. To w tamtych rejonach główną atrakcją są zawody PBR – Professional Bull Race, czyli sporcie, który polega na tym, by w wielkim skrócie utrzymać się jak najdłużej na grzbiecie rozwścieczonego byka. Christen bywa na tego typu zawodach regularnie, chwali się tym na Instagramie. Dziewczyna ma chyba dobre serce, przytula krowy, głaszcze psy dokarmia koty i takie tam. Dobra Christen.

W 2014 roku Dye wystąpiła w krótkim filmiku magazynu Maxim, prezentującym najpiękniejsze dziewczyny w strojach kąpielowych. Między Christen, a pozostałymi dziewczynami była taka różnica, jak między Legią a Borussią w dwumeczu Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, stroje kąpielowe to domena modelki. Na jej stronie zobaczymy kilka filmów, które udowadniają, że ciała naszej amerykańskiej modelki nie muszą skrywać ubrania, wystarczy samo bikini, a w zasadzie i ono nie jest do końca potrzebne. Podziwiajcie. 


Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/christenash Czwartek 24.11.2016