Christina Milian śpiewający seksapill

Christina Milian to jedna z seksowniejszych wokalistek i aktorek z początku wieku. Brakuje nam jej w mediach, ale na szczęście sama wypełnia tę niszę wrzucając swoje samojebki na instagram.
Christina-Milian.jpg

Ta 33-letnia słodka czekoladka o kubańskich korzeniach. Ma śliczną buzię, rozkoszny głos i piękne kształty, które trzyma w ryzach dzięki treningom. W USA ,właśnie dzięki swej fizyczności, `wygrała` Dzień Pamięci, który ma na celu uhonorowanie poległych żołnierzy, którzy walczyli pod amerykańską flagą. Ku chwale ojczyzny Christina Milian pokazała się w seksownym bikini.

Amerykanka kiedyś występowała w programach Disneya, potem grała mniejsze role w filmach aż dostała główną rolę w komedii romantycznej. Ma też za sobą nagrane cztery albumy, z czego ostatni wydała w 2006 roku. Szkoda, że dziewczyna usunęła się w szołbiznesowy cień, bo tak apetyczne dziewczyny robią rekordy odsłon na YouTube i ściągają fanów do kin. Christina pojawia się co prawda w serwisach plotkarskich za sprawą paparazzich, ale jako fani jej talentu wokalnego i aktorskiego, życzymy sobie, by agent Amerykanki wziął się do roboty.Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/christinamilian Poniedziałek 02.06.2014