Claudia Sampedro - latino bambino

Te latynoskie kształty o wymiarach 81DD-61-97 hipnotyzują facetów niczym niegdyś cudotwórca Kaszpirowski, a jej krągłości są idealną wizytówką Kuby, skąd Claudia Sampedro pochodzi.
claudia sampedro

fot.: www.ftsldrs.com

Claudia Sampedro to gorąca latynoska urodzona w Hawanie, na Kubie w 1989 roku, ale już w wieku 8 lat przeprowadziła się do gorącego Miami. Stany Zjednoczone miały zagwarantować jej „amerykański sen” i tak po części się stało. Modelingiem zajęła się mając 16 lat i do tej pory kontynuuje karierę. Miała małą przerwę na urodzenie córki, ale ekspresowo wróciła do dawnej formy.

claudia sampedro
fot.: imfmag.com

Jej fotki zdobią rozkładówki magazynów męskich, ale i katalogów z seksowną bielizną. Zresztą Claudia Sampedro lubi zmysłowe ciuszki, a jej kreacji pozazdrościć mogą blogerki modowe. Swoimi stylizacjami lubi dzielić się na twitterze i instagramie, co cieszy nas najbardziej. Chętnie nęci latynoskimi kształtami, a egzotyczna uroda tej laski dopełnia całości. Przyznaje, że piersi poprawiła po porodzie, ale zaprzecza jakoby chirurg majstrował przy jej krągłej pupie.

claudia sampedro
fot.: mixedmag.com

Jeśli ma wolny czas, w którym nie powstają jej fotki, dokształca się, by być pielęgniarką, a najlepiej pomocą chirurga plastycznego. Jednak swoje ciało (prócz silikonowych piersi) rzeźbi jak na prawdziwą fit laskę przystało – ćwicząc codziennie. Przez minimum dwie godziny wylewa z siebie siódme poty, by podobać się facetom. Skutecznie.
claudia sampedro
fot.: mikemontoya.com

Zobacz inną gorącą Kubankę prosto z Hawany:

0bfaaace9b8711e3b87a12bcaa646ac5_8.jpg


Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/justene_j Wtorek 15.04.2014