Courtnie Quinlan: piersi urosły mi przez jedną noc

Piersi urosły jej przez noc – tak przynajmniej twierdzi. To musiała być noc polarna, bo klatka takich rozmiarów nie pojawia się nagle. Dlatego Courtnie Quinlan często prezentuje swoje wdzięki topless. Choć w dzieciństwie była bardzo nieśmiała i odrzuciła pierwszy kontrakt modelingowy.
lalala.jpg
Courtnie Quinlan to 25-letnia egzotyczna piękność swoją oryginalną urodę zawdzięcza korzeniom, które z jednej strony pochodzą z Anglii, a z drugiej z Saint Lucia – wyspy na Morzu Karaibskim zależnej od Wielkiej Brytanii. W dzieciństwie miała niesforne loki, duże brązowe oczy i oliwkową skórę, co wyróżniało ją na tle rówieśników. Właśnie dlatego wolała pozostawać w cieniu. Była spokojna i nieśmiała. Dzięki swojemu wyglądowi, dostała pierwszą propozycję wejścia w modeling już w wieku 6 lat. Ale właśnie przez swoją wstydliwość musiała ofertę odrzucić. 

Wszystko zmieniło się, gdy miała 16 lat. Któregoś poranka nie wiedziała czy wybudziła się do końca, bo na miejscu dwóch pinezek, pojawiły się sporych rozmiarów piersi. Jak sama mówi – urosły przez noc. Poczuła się na tyle pewna siebie, że dwa lata później wzięła udział w konkursie którego ukoronowaniem była sesja zdjęciowa do charytatywnego kalendarza. Później skupiła się na nauce. Jednak nie była w stanie odciąć się od domu rodzinnego oraz przyjaciół i została w swoim mieście rodzinnym. Zamiast studiować upragnioną weterynarię (uwielbia zwierzęta, a w szczególności konie), poszła na podologię (dziedzina medycyny skupiająca się na stopach) na lokalnym uniwerku.

Mając jednak w głowie konkurs z kalendarzem, zastanawiała się czy podologia to coś, z czym wiąże swoją przyszłość, czy rzeczywiście do końca życia chce zajmować się czyimiś stopami. Wygrana dodała jej pewności siebie. Wysłała swoje zdjęcia z kalendarzowego konkursu do agencji modelek. Parę dni później była już w Londynie, by podpisać swój kontrakt. Zawiesiła naukę i nie żałuje tego, mimo że była prymuską na każdym etapie edukacji.

Courtnie Quinlan często występuje topless i całkiem nago. Do tej pory miała wiele publikacji w męskich magazynach, m.in. w Nuts, Loaded, Zoo. Jest też gwiazdą trzeciej strony brytyjskiego The Sun, gdzie trafiają naturalne, biuściaste modelki, jak np. nasza polska Iga Wyrwał.

My również cieszymy się ze ścieżki, jaką obrała Courtnie. Jeśli natomiast chciałaby przypomnieć sobie coś z czasów studiów i wybranego kierunku, to chętnie oferujemy jej masaż stóp.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/courtnieq Poniedziałek 04.07.2016