Desire Cordero – nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo

Po seksownej Irinie Shayk Cristiano Ronaldo miał już kilka nowych pięknych partnerek. Jednak zdaje się, że Desire Cordero, ta hiszpańska petarda, jest najpiękniejszą z nich.

Crisitiano Ronaldo zawsze słynął z dobrego gustu jeśli chodzi o kobiety i zdążyliśmy już przywyknąć, że każda z jego kolejnych partnerek należy do światowej elity modelek pod względem urody. Nie inaczej jest w przypadku boskiej Desire Cordero, gorącej hiszpańskiej bomby, do której najprawdopodobniej obecnie wzdycha portugalski gwiazdor futbolu.

Piszemy „najprawdopodobniej”, ponieważ nie jest to w stu procentach potwierdzona informacja, niemniej jednak Desire Cordero widziana była kilkukrotnie jak wchodziła wejściem dla VIP-ów do podmadryckiej rezydencji Cristiano. Pojawiała się także kilkukrotnie na trybunach Santiago Bernabeu w czasie meczów Realu.

Desire ma ledwie 23 lata i już 7 lat kariery modelki za sobą, jako że do branży weszła w wieku zaledwie 16 lat. Dotychczas jej najważniejszym zawodowym osiągnięciem jest zdobycie tytułu Miss Hiszpanii 2014 oraz reprezentowanie swojej ojczyzny w konkursie Miss Universe, na którym Desire zajęła szóste miejsce wśród najpiękniejszych kobiet świata.  


Poza tym jest całkiem popularna w mediach społecznościowych – jej konto na Instagramie śledzi 142 tys. obserwatorów, zachwyconych boskim uśmiechem i perfekcyjnym, seksownym ciałem młodej Hiszpanki. Także i nas z miejsca urzekła swoją subtelną urodą i niesamowitym wdziękiem. I tak, boskim ciałem również.

Musicie więc sami przyznać, że Ronaldo naprawdę wie co dobre.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 22.09.2016