Doda dla CKM.PL

Czy rozbierze się dla CKM, w jakim filmie zagra, jakie samochody stoją w jej garażu, czy będzie miała chłopaka, czy dziewczynę oraz kto jest najlepszym ciachem w polskim szołbiznesie.
doda-wideo.jpg

Doda, czyli Dorota Rabczewska – obiekt westchnień lub nienawiści Polaków. Koło artystki ciężko przejść obojętnie. Jednak trzeba jej oddać, że na scenie muzycznej dokonała wiele. Kilkanaście lat temu przyjechała z niewielkiego Ciechanowa do Warszawy i pięła się konsekwentnie po szczeblach kariery. Samozwańcza królowa polskiego popu jest chyba najbardziej rozpoznawalną piosenkarką nad Wisłą.

Czytelnicy CKM Dodę znają bardzo dobrze. Dorota Rabczewska pozowała nago dla naszego magazynu czterokrotnie na przestrzeni lat 2003-2006.

Polska Marylin Monroe wywołuje ambiwalentne uczucia ze względu na swój pazur i bezczelność. Choć to drugie jest raczej oznaką głębokiej pewności siebie i swojej wartości, a często odbierane jest też jako zarozumiałość.

Pamiętaj też, że Doda ma specyficzne poczucie humoru, więc do wywiadu podchodź z dystansem i nie spinaj pośladków.Wizerunek Dody kłóci się też niektórym z plotkami na temat jej wybitnej inteligencji, która oceniana jest na 156 punktów w skali Cattella. Czyli sporo ponad polską przeciętną, która oscyluje wokół 100 punktów. Jej krytycy twierdzą, że jej IQ uciekło z mózgu do piersi.

Jednak nie próbuj szkalować jej na koncercie. Może fani Dody nie są tak krewcy jak ci od Peji, ale gotowi są walczyć o dobre imię Doroty do upadłego. Najwierniejsi jej wyznawcy jeżdżą za nią po całej Polsce, by zaliczyć każdy kolejny koncert.

Doda powraca właśnie na scenę ze swoim zespołem Virgin, z którym podbijała Polskę w latach 2000-2006. Jest to również wyraźny powrót do rocka. Płyta „Choni” to mocniejsze brzmienia niż popowa solowa twórczość Doroty. Kawałek „Niebezpieczna kobieta” promował film Patryka Vegi „Pitbull, Niebezpieczne kobiety”. W kolejnej odsłonie "Pitbulla" ma podobno zagrać dość znaczącą rolę.


Dodał(a): CKM.PL Wtorek 06.12.2016