Emily Ratajkowski nago w SI 2015

I w końcu przyszedł czas na Emily Ratajkowski, której tym samym wystawiamy kolejny pomnik na łamach CKM.PL. Ale jej wymiary 90-61-86 (miseczka D) i oszałamiająca uroda zasługują na każdy bit przestrzeni internetowej.
emily-ratajkowski-topless.jpg

W katalogu kostiumów kąpielowych i bikini Sports Illustrated Swimsuit Issue Emily Ratajkowski zadebiutowała rok temu. Zresztą była objawieniem nie tylko tego wydawnictwa. Wzięła udział w niezliczonych kampaniach reklamowych, a także zagrała kochankę Bena Afflecka w filmie „Gone Girl”. Oczywiście podczas projekcji czekaliśmy na obnażone pełne, kształtne i naturalne piersi modelki i się nie rozczarowaliśmy.

W tym roku modelka o polskich korzeniach nie trafiła na okładkę Sports Illustrated Swimsuit Issue 2015, jak głosiły plotki. Nie rozpaczamy z tego powodu, bo wewnątrz poświęcono jej bardzo dużo miejsca. Zdjęcia, na których Emily Ratajkowski nago kryje się za liśćmi i wije na plaży, zostały wykonane na zapierającej dech w piersiach hawajskiej wyspie Kauai. Piersi Emilki również blokują nam oddech, ale takie tortury możemy przechodzić dobrowolnie i bez końca!Dodał(a): gianni / fot.: si.com Piątek 13.02.2015