Faith Marone – Instagram jej nienawidzi

Jeżeli wyznacznikiem poziomu seksualności byłaby liczba kont skasowanych na Instagramie, to ta dziewczyna z pewnością stałaby na czele stawki. Chociaż z drugiej strony i bez tego jest tykającą seksbombą. Jednak mamy nadzieję, że tym razem nie zniknie z serwisu.

Faith urodziła się 3 maja 1995 roku w Stanach Zjednoczonych. Karierę modelki rozpoczęła w 2014 roku za namową rodziny i przyjaciół. Takie wsparcie od bliskich się ceni. Z biegiem czasu jej doświadczenie w modelingu rosło, podobnie jak liczba ofert, które otrzymywała od różnych firm.

W swojej karierze odsłania swoje pełne kształty w zmysłowych sesjach bieliźnianych, surowych motoryzacyjnych czy mody nowoczesnej. W końcu zdecydowała się na założenie własnej marki. Oprócz odzieży i plakatów z jej wizerunkiem sprzedaje także… odświeżacze powietrza.

Jak to w życiu seksownej modelki bywa, zaczęła publikować swoje fotki na Instagramie. Serwis jednak wielokrotnie uznawał jej posty za zbyt pikantne i usuwał jej kolejne konta. Na szczęście to najnowsze zebrało już sporą liczbę obserwatorów i na razie nie zanosi się, żeby zniknęło z portalu. A na wszelki wypadek Faith ma też zapasowy profil.

Co ciekawe Faith w jednej piątej jest Polką. Oprócz tego ma także korzenie Austriackie, Włoskie, Irlandzkie i Niemieckie.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 06.10.2020