Fatalna wpadka na Miss Universe 2015

Miss Kolumbii już ocierała łzy wzruszenia, na wieść, że została Miss Świata, kiedy nagle okazało się, że nastąpiła niezręczna pomyłka. Prowadzący dał ciała przy odczytywaniu wyników - prawdziwą Miss Universe została Filipinka. Miny dziewczyn - bezcenne!

miss universe.png

Tegoroczna gala Miss Universe z całą pewnością przejdzie do historii. Zatroszczył się o to jej prowadzący, Steve Harvey, który mimo iż odczytywał werdykt jury z kartki, pomylił się i ogłosił Miss Świata nie tę dziewczynę, co trzeba...

 

21-letnia Kolumbijka, Ariadna Gutierrez zdążyła już przywdziać koronę, a prezydent jej kraju opublikować posta z gratulacjami na swoim Twitterze. Blask chwały ślicznej Latynoski nie trwał jednak zbyt długo. Okazało się, że wśród uczestniczek konkursu jest śliczniejsza od niej - Pia Wurtzbach z Filipin.

"Muszę przeprosić... Miss Kolumbii została pierwszą wicemiss, zwyciężczynią została miss Filipin" - powiedział prowadzący galę, zapewniając jednocześnie, że błąd jest wynikiem jego pomyłki i weźmie całą odpowiedzialność na siebie. Na chwilę zrobiło się bardzo dziwnie. Filipinka zrobiła wytrzeszcz niedowierzania, a biedna Kolumbijka nie wiedziała jak się zachować. Po kilku minutach stania ramię w ramię na środku sceny, w końcu pojawiła się kobieta, która ściągnęła koronę z głowy Gutierrez i przekazała ją prawowitej Miss.

Jednego nie można odmówić Miss Kolumbii w tej całej sytuacji. Na pewno miała swoje 5 minut...

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Poniedziałek 21.12.2015