Fit MILF - Bethenny Frankel

Bethenny Frankel ma 44 lat, ale nadal jest obiektem seksualnego pożądania wielu facetów o wiele lat młodszych od niej. Świetną sylwetkę zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i zdrowemu żywieniu. Oby nasze kobiety u progu menopauzy miały tyle samo motywacji, co Amerykanka.

bethenny-frankel.jpg


Bethenny Frankel utrzymuje świetną kondycję i figurę, mimo że żyje w kraju fast foodów i ma 44 lata na karku. Jednak jej energia i żywiołowość nie pozwalają jej zalegać na kanapie przed ulubionym serialem. Amerykanka ostro trenuje i je bardzo świadomie. Wszystko to zamieszcza w swoich książkach, które rozchodzą się w rekordowych nakładach.

Oprócz opisywania zdrowego trybu życia, ta fit laska pisze o zdrowych relacjach w związkach, choć w tych nie ma zbyt dużego doświadczenia – jest dwukrotną rozwódką. Ale przekuwa to w swój atut i prosprzedażowy argument, bo tytuł książki brzmi: „Jestem kiepska w związkach, więc ty nie musisz być. 10 zasad, by nie zepsuć swojego życia długiego i szczęśliwego”.Poza fitnessem i zdrowym życiem, czas Bethenny Frankel wypełniają programy telewizyjne, które albo prowadzi, albo jest ich główną atrakcją. Pokazuje się wszędzie, bo Amerykanie oszaleli na jej punkcie. Tym bardziej szaleją za nią paparazzi, którzy wykorzystują każdą okazję, by sprawdzić formę gwiazdy i uwiecznić ją w seksownych stylizacjach, czyli w bikini.

Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Wtorek 31.03.2015