Genevieve Ava – boska Filipinka

Filipiny to egzotyczny raj na ziemi, a dziewczyny takie jak ta są jego boską namiastką, którą możecie spotkać bez wychodzenia z domu. Odpalcie więc jakąś relaksacyjną muzykę i zanurzcie się razem z nami w widoku kształtnej Genevieve Avy.

Genevieve Ava jest Filipinką z krwi i kości, jednak nie z urodzenia. Jest bowiem pierwszą przedstawicielką swojej rodziny, która przyszła na świat już w USA. Dlatego też, mimo de facto pochodzenia amerykańskiego, jej charakterystyczne dalekowschodnie rysy i delikatna uroda pozostały zupełnie nienaruszone. Całe szczęście, byłaby to bowiem wielka szkoda!

Urodzenie w Stanach dało jednak Genevieve ogromne możliwości rozwoju siebie i swojej kariery, których prawdopodobnie nie miałaby w rodzinnym kraju. Dzięki temu we wczesnej młodości dziewczyna wzięła się za ostre treningi i teraz stała się rozpoznawalną modelką z wyćwiczonym i boskim ciałem, któremu możecie przyjrzeć się w poniższej galerii. A wierzcie nam, że jest naprawdę na co popatrzeć. Szczerze polecamy.


ZOBACZ TEŻ:


LASKA Z RANA: nie guglujcie jej imienia i nazwiska...

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 10 sierpnia 2016


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/genevieveava/ Czwartek 28.09.2017