Golfistka, która dba o swoje piłeczki

Paige Spiranac to amerykanka, którą okrzyknięto kiedyś najseksowniejszą golfistką świata. Dziś gra już tylko rekreacyjnie, a na swoim Instagramie gromadzi rzesze fanów zainteresowanych nie tylko sportem.


Paige Spiranac urodziła się w 1993 roku i dorastała w Colorado, gdzie ćwiczyła gimnastykę i marzyła o starcie w zawodach olimpijskich. Jej kariera potoczyła się jednak inaczej. W czasie studiów zajęła się golfem, który szedł jej całkiem nieźle. Studiowała na University of Arizona i San Diego State University, a następnie została profesjonalną zawodniczką. 

O tym, że zachwyca nie tylko celnymi uderzeniami na polu golfowym, wiedzą też setki tysięcy jej fanów na Instagramie. Podziwiają tam Paige w doskonałej formie i równie świetnych wymiarach: 91-60-89. Miseczkę D i 168 cm wzrostu.

Dziś, choć zakończyła profesjonalną karierę, dalej lubi pokazać się na równo przystrzyżonej murawie. Zdradziła też kiedyś, że na na polu golfowym nie nosi bielizny. Może w tym tkwi tajemnica jej sukcesów. Zobaczcie galerię: 


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 12.12.2022