Gwiazda filmów dla dorosłych wjeżdża na tor wyścigowy

Ta dziewczyna potrafi doskonale obchodzić się nie tylko z facetami, ale przede wszystkim samochodami. W końcu Renee Gracie zaczynała jako kierowca wyścigowy, jednak dla pieniędzy przesiadła się z fotela samochodowego do łóżka. Teraz zamierza powrócić na tor.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Quick act natural

Post udostępniony przez RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie)


Renee Gracie jest znana nie tylko z filmów dla dorosłych. Australijka zasłynęła na początku jako pierwsza kobieta w historii, która startowała w pełnym wymiarze godzin w wyścigach Supercars V8. Zarabiała jednak zbyt mało i straciła pasję do szybkich samochodów.

Postanowiła jednak wykorzystać zdobyte doświadczenie w innej branży. A że posługiwanie się drążkiem miała dopracowane do perfekcji, stwierdziła, że w branży porno też sobie poradzi. Jak przyznała Renee: “To była najlepsza rzecz, jaką zrobiłam w całym życiu! Dzięki temu zarabiam pieniądze, o jakich nawet nigdy nie marzyłam i naprawdę mi się to podoba”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Thoughts 😂😝

Post udostępniony przez RENÈE GRACIE 🧂 (@renee_gracie)


Swoim fanom przekazała ostatnio, że ma już wystarczająco dużo kasy, żeby wrócić na tor. “Finansowo jestem zabezpieczona, więc mogę wrócić do ścigania. Stać mnie na to i nie muszę się martwić, że na przykład rozbije pojazd. Znów powalczę na torze, mam odpowiedni budżet i nie jestem zależna od sponsorów” – zdradziła w social mediach aktorka rajdowa.

Obawia się jednak, że konkurencja na torze może okazać się mocniejsza niż w “różowej branży”. Jak sama przyznała: “Pewnie będą próbowali mnie wykluczyć i nie pozwolić mi wrócić”. Zawsze zostaje jej zawód, w którym nie musi martwić się o pieniądze. 

Zobacz galerię tej szybkiej i seksownej dziewczyny:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 04.08.2020