Holly Madison - króliczek "Playboya" skończył 40 lat

Holly Madison zdobyła popularność jako jeden z „króliczków” Playboya. Blondwłosa seksbomba właśnie skończyła 40 lat i próbuje odciąć się od wizerunku uroczej i niezbyt lotnej dziewczyny, żyjącej za pieniądze najsłynniejszego na świecie Playboya.

Zanim Holly została jedną z dziewczyn Hugh Hefnera pracowała jako modelka w reklamach kremu do opalania oraz kelnerka w sieci restauracji słynącej z roznegliżowanych modelek. I właśnie tam wpadła w oko ludziom z redakcji „Playboya”. 

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC DRUKOWANEGO PLAYBOYA W USA. POSZEDŁ W ŚLADY POLSKIEGO

Jako 22-latka zamieszkała w willi Hefnera na stałe i po cichu liczyła, że stanie na ślubnym kobiercu u boku założyciela słynnego magazynu. Choć tak się nigdy nie stało, to Maddison trwała u boku swego wybranka i czerpała liczne profity z tej intratnej znajomości. W latach 2003-2009 wystąpiła w popularnym reality show opowiadającym o życiu w rezydencji Playboya.

Po zakończeniu zdjęć do programu Holly przeszła ścieżkę typową dla każdej amerykańskiej gwiazdy: wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, zagrała w kilku kiepskich filmach, wyszła za mąż i napisała dwie książki, w której relację z Hefnerem określiła jako „syndrom sztokholmski”.

Dziś Holly Madisson jest matką dwójki dzieci i od 2019 znowu jest do wzięcia. Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Piątek 20.03.2020