Insta Queen - Vida Mochaa

Ta przeurocza modelka dość pilnie strzeże swojej prywatności, a i jej znajomi nie sprzedają detali dotyczących jej życia prywatnego. Ta tajemniczość tylko dodaje jej seksapilu.
vidamochaa.jpg

Jej egzotyczna uroda wskazuje na korzenie latynoskie lub nawet bliskowschodnie. Skłaniamy się ku temu pierwszemu ze względu na jej pełne kształty. Okrągły i wypracowany tyłeczek hipnotyzuje nie mniej niż jej obfite i krągłe piersi. Do tego gdy Vida spojrzy bezpośrednio w obiektyw, jesteśmy jak z waty i zaczynamy się jąkać.Vida Mochaa jest modelką. Gdy akurat nie podróżuje realizując zlecenia…podróżuje. Uwielbia egzotyczne klimaty i obsmażać swoje jędrne ciało na najpiękniejszych plażach świata. Jeśli nie drepcze po piachu, zapewne jeździ akurat na deskorolce. Zabiera ją ze sobą wszędzie, ale nie pcha się na siłę do żadnej subkultury, jest raczej dziewczyną z sąsiedztwa. Bardzo atrakcyjną sąsiadką.


To jedna z tych dziewczyn, które wyglądają rewelacyjnie zarówno w szerokich spodniach, sukni wieczorowej, jak i w bikini. A zwłaszcza w tym ostatnim. Możemy tylko sobie wyobrażać i nie spać tydzień ciągiem, rozmyślają, jak Vida Mochaa wygląda topless. Na niektórych zdjęciach pozuje bez stanika, jednak jej ręce stoją na straży tych pięknych skarbów.border: 0px none; border-radius: 3px; box-shadow: 0px 0px 1px 0px rgba(0, 0, 0, 0.5), 0px 1px 10px 0px rgba(0, 0, 0, 0.15); margin: 1px; max-width: 658px; padding: 0px; width: calc(100% - 2px);" data-instgrm-version="5" class="instagram-media">


Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: instagram.com/vidamochaa Piątek 16.10.2015