Ivy Louvee – dla ciebie Iwona

Pochodzi ze Szczecina i tak naprawdę ma na imię Iwona, ale karierę robi w Niemczech jako Ivy Louvee. Germanie widzieli ją nago na egzotycznych wyspach, zaś dla ciebie rozebrała się na domówce.

ivy-louvee-ckm.jpg

CKM: Jesteś gwiazdą niemieckiej telewizji...
Ivy Louvee: No bez przesady (śmiech). Kto ci naopowiadał takie brednie?

CKM: Nie zaprzeczaj, przecież wystąpiłaś w słynnym niemieckim programie TV!
Ivy Louvee: To było niemieckie reality show „Adam sucht Eva” w telewizji RTL. Tak randka w ciemno na tropikalnych wyspach, konkretnie na Tahiti, gdzie wszyscy uczestnicy prezentowali się jak ich Pan Bóg stworzył – czyli na golasa.

CKM: Już lubię ten program. Jakie były wymagania, żeby się w nim znaleźć?
Ivy Louvee: Dużą rolę grało to, aby być naturalnym i nie mieć problemu z pokazaniem się bez ubrania. „Normalni” uczestnicy byli wymieszani z niemieckimi celebrytami.  Mieszkaliśmy razem na wyspie, gotowaliśmy, rozwiązywaliśmy różne zadania i świetnie się bawiliśmy.

CKM: Czy po tym programie jesteś już rozpoznawana na ulicy?
Ivy Louvee: Wystąpiłam tylko w pierwszym odcinku, na planie byłam w sumie przez trzy dni. Ale czasem jestem rozpoznawana. To dla mnie miłe – ludzie, którzy mnie zagadywali, też byli mili.

CKM: Jak długo mieszkasz w Niemczech – i czym zajmujesz się tam na co dzień?
Ivy Louvee: Jestem w Niemczech już od siedmiu lat. Pracuję jako wizażystka i fotomodelka. Występuję też w reklamach i teledyskach. Kształcę się również w aktorstwie.

CKM: Czego się wstydzisz?
Ivy Louvee: To jest dobre pytanie! Musiałabym się nad nim dłużej zastanowić...

To był wywiad. Gorące nagie zdjęcia Ivy Louvee, czyli Iwony, znajdziesz tylko w miesięczniku CKM – w kioskach:

ckm_7-17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 23.06.2017