Jen Selter – nieziemskie ciało

Nie wiem jak Wy, ale my uwielbiamy fit laski, bo każda z nich ma perfekcyjnie wyrzeźbione ciało, a przede wszystkim boskie pośladki. I do takich dziewczyn zalicza się też Jen Selter.

Jennifer Selter to 22-letnia trenerka fitness z Nowego Jorku. Trenerka fitness, ale przede wszystkim motywatorka i jedne z najlepszych pośladków na świecie. Zachwycają się nimi zarówno panowie, którzy chętnie złapali by w swoje ręce te wspaniałe krągłości, jak i panie, które tych krągłości jej zazdroszczą. W sumie Jen ma ponad 9 milionów swoich wielbicieli, wiernie śledzących jej profil na Instagramie.

Twierdzi jednak, że nie przepada być obserwowana, ale serio, takiego ciała bardzo trudno nie zauważyć. Mimo to jednak Jen stara się jednak unikać tłumów i woli trenować swoje nieziemskie pośladki na mniejszych siłowniach. Poza tym, jak możecie zobaczyć na jej Instagramie, Jen jest niesamowicie rozciągniętą laską. Jest to zasługa jogi, którą modelka namiętnie trenuje.

Nie zawsze jednak Jen odnosiła takie sukcesy. Na początku nie było łatwo, bowiem musiała podjąć kilka trudnych decyzji w swoim życiu, jak choćby tę o rzuceniu szkoły i pracy i zaczęciu regularnych treningów. Jak więc widać po pięknym i jędrnym przykładzie Jen, warto podążać za swoimi marzeniami, o czym zresztą sama modelka powie Wam w swoich motywacyjnych wystąpieniach.

Zanim się jednak z nimi zapoznacie, zerknijcie na kilka zdjęć Jen.Dodał(a): Tomek Makowski Środa 01.06.2016