Jennifer Lopez ma dziś urodziny. Uwierzysz, ile ma lat?

Gorąca J.Lo pomimo upływu lat wcale nie ostyga. Z pewnością zachwycał się nią twój ojciec, a teraz ty wywalasz język na jej widok. Niewykluczone, że twój syn również będzie przeglądał jej fotki z lat młodości. Natomiast już teraz możesz zobaczyć galerię z jej najlepszymi zdjęciami z Insta.

Jennifer Lopez to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Naturalnego i wciąż jędrnego ciała zazdroszczą jej młode dziewczyny, które zamiast iść na siłownię, by zrobić idealną pupę, wolą wpakować w nią litry silikonu.

Tęsknimy za czasami, kiedy to naturalne kobiety, właśnie takie jak J.Lo, były wyznacznikami kobiecego piękna. Dzisiejszy kanon urody został mocno zaburzony przez operacje plastyczne i inne “upiększające” zabiegi, przez które wszystkie dziewczyny wyglądają identycznie.

Warto dodać, że tegoroczny występ Jennifer Lopez i równie pięknej Shakiry w przerwie finału Super Bowl został okrzyknięty “zbyt seksownym”. J.Lo przypomniała widzom swoje najpopularniejsze hity, a podczas występu przebierała się trzy razy i z każdą kolejną odsłoną miała na sobie coraz mniej.

Jednak to nie muzyka wzbudziła największe emocje, tylko bardzo skąpe stroje i seksowna choreografia. Wystarczy wspomnieć, że Jennifer Lopez pochwaliła się umiejętnością tańca na rurze.

Dziś posiadaczka jednych z najzacniejszych pośladków na świecie obchodzi 51. urodziny. I trzeba przyznać, że odkąd skończyła 30, jej klepsydra po prostu się nie przekręciła na kolejne odliczanie. Z okazji święta J.Lo wybraliśmy jej najlepsze fotki i wrzuciliśmy do jednej galerii, żebyś mógł razem z nią świętować ten dzień.
Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 24.07.2020