Jennifer Nicole Lee – seksowna trenerka

Ta laska jest jedną z najsławniejszych trenerek fitness na świecie i jedną z najbardziej rozchwytywanych fit modelek. Poznajcie Jennifer Nicole Lee, w gorącej, plażowej odsłonie.
FFN_Lee_Jenn_VEM_MPIXX_051316_52055470.jpg

Laska? Właściwie to powinniśmy napisać – dojrzała kobieta, jednak tego pierwszego określenia użyliśmy zanim dokładnie wczytaliśmy się w jej biografię. I wiecie co? Do tej pory nie wierzymy własnym oczom. Ta kobieta ma 41 lat, a ma ciało lepsze niż niejedna dwudziestka.

Jednak ta gorąca MILF-a, nie zawsze była tak gorąca jak teraz. Popularność zyskała bowiem za sprawą swojej niesamowitej metamorfozy z zakompleksionej babki w średnim wieku z nadwagą, w seksowną i pewną siebie czterdziestkę, za którą oglądają się wszyscy faceci. Wszystko dzięki temu, że wzięła się za siebie i zrzuciła ponad 30 kilogramów.

Od czasu przemiany, Jennifer Nicole Lee stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek i gwiazd fitnessu. Poza tym została amerykańską Miss Bikini i brała udział w programie „Niesamowicie wysportowane mamuśki”. Jest też autorką książek, mówczynią motywacyjną i oczywiście trenerką personalną.

Zobaczcie więc jej seksowne ciało odziane w skąpe bikini na gorącej plaży w Miami i powiedzcie, nie chcielibyście potrenować z taką mamuśką?


Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 16.05.2016