Jennifer Selter - kultowe pośladki

Jej pupę na Instagramie śledzi już prawie 1,7 mln osób. Tak, jej pupę. Jak sama mów – nie wklejam zdjęcia twarzy, bo ludzi ich ona nie interesuje...
jen selter

fot.: instagram.com/JenSelter

Jennifer Selter to 20-letnia trenerka fitness z Nowego Jorku. Trenerka fitness, ale przede wszystkim motywatorka. Jej pośladkami zachwycają się zarówno panowie, którzy chętnie położyliby swoje dłonie na tych krągłościach, jak i dziewczyny, które próbują dorównać jej wielkością tyłeczka.

Nie lubi być obserwowana, dlatego unika dużych siłowni. Choć gdziekolwiek Jen Selter się pojawia, natychmiast jest rozpoznawana i zbiera się wokół niej tłum. Wbrew awersji do podglądaczy, ludzie coraz chętniej podglądają ją na Instagramie. Jej codziennie odświeżany profil śledzi już prawie 1,7 mln osób.
Sylwetkę zawdzięcza ćwiczeniom na siłowni i jodze. W gymie trenuje głównie pupę i uda, czyli katuje te części ciała różnymi odmianami przysiadów. Jednak na niektórych zdjęciach widać piękny płaski i wyrzeźbiony brzuch. Teraz, gduy obserwują ją miliony w różnych mediach społecznościowych, musi pilnować każdego detalu.Po skończeniu szkoły średniej pracowała w biurze kliniki chirurgii plastycznej i w siłowni. Postanowiła ćwiczyć, zamiast kontynuować edukację. Opłaciło się. W pewnym momencie, gdy jej fanów przybyło w lawinowym tempie, zgłosili się do niej sponsorzy – producenci wody mineralnej, sprzętu sportowego, odżywek. W tej chwili, jak sama mówi, zarabia więcej niż mogłoby jej zagwarantować wykształcenie wyższe. Oprócz kontraktów reklamowych, pieniądze gwarantuje jej etat rzeczniczki firmy wytwarzającej suplementy. W przyszłości chce wypuścić swoją linię akcesoriów  do ćwiczeń.

Jennifer Selter to piękny i jędrny przykład na to, jak można zarabiać własnym ciałem. Nie zapomnij kliknąć jej na Instagramie: @JenSelter lub na fejsie: facebook.com/jenLselter.belka_zobacz-polecana-galer.jpgDodał(a): pinky / fot.: instagram.com/JenSelter Piątek 10.01.2014