Jessica Alba w bikini

Wielokrotnie ogłaszana najseksowniejszą kobietą globu Jessica Alba w bikini prezentuje się nadal okazale. Podejrzana przez paparazzich aktorka, urlopowała z rodziną na Karaibach. Zazdrość wypełniła nas po brzegi. Nie, nie chodzi o egzotyczne okoliczności przyrody.
jessica-alba-bikini.jpg

Co prawda 33-letnia gwiazda takich filmów jak „Sin City” czy „Maczeta” nie ma sylwetki jak fit laska, ale nadal posiada olbrzymie pokłady seksapilu. Swego czasu wzdychała do niej większość heteroseksualnych facetów. Anielska buzia, niewinne spojrzenie, ponętne ciało – ten opis jest nadal aktualny, Jessica Alba po prostu się nie starzeje.

Oryginalną urodę zawdzięcza korzeniom meksykańskim (od strony rodziców ojca) oraz duńsko – walijsko – niemiecko – angielsko – franko-kanadyjskim od strony matki.     W zeszłym roku mogliśmy znów podziwiać ją w kolejnej części świetnego filmu komiksowego - "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Jej taniec go go w pierwszej odsłonie przyniósł jej nagrodę za najseksowniejszą rolę.

Dziś szczęśliwa mama dwóch dziewczynek i żona producenta filmowego Casha Warrena nadal gra, ale więcej czasu poświęca na swój biznes. Jej firma The Honest Company zajmuje się dystrybucją ekologicznych i nietoksycznych środków czystości. To wszystko sprawia, że nasza miłość do gwiazdy nie przemija. No może to małżeństwo trochę nam przeszkadza.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Piątek 03.04.2015