Jordan Carver – piersi w rozmiarze XXL

Zawsze, gdy wymawiamy nazwisko Jordan Carver, w myślach mamy jej gigantyczne piersi. I wciąż nie jesteśmy w stanie się nadziwić, jak udało jej się wyhodować tak wielkie melony i przy tym zachować tak perfekcyjną sylwetkę.

J U S T • C H I L L I N G

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JORDAN CARVER (@jocalife)


Jeśli wciąż żyjecie w przekonaniu, że Niemki są brzydkie, to powinniście jak najprędzej owo przekonanie porzucić. Bowiem Jordan Carver jest najlepszym przykładem, że nasze zachodnie sąsiadki mogą być nie tylko ładne, ale i szalenie seksowne.

Poza tym, Jordan jest jak wino – im starsza, tym lepsza, a z każdym kolejnym rokiem życia tylko pięknieje i mimo że niedawno obchodziła 31-sze urodziny, to wciąż nie przestaje zachwycać swoim boskim ciałem.

Jordan Carver ma 168 cm wzrostu i waży 55 kg, z czego jesteśmy prawie pewni, że jakieś 10 procent masy jej ciała stanowią gigantyczne, naturalne piersi o obwodzie 99 centymetrów i miseczce HH! One są tak wielkie, że aż nie mieszczą się nam w głowach.


Najlepsze jest jednak to, że mimo gigantycznych buforów, dalsze wymiary Jordan to 61 cm w talii i 89 cm w biodrach – czyli ideał. Wciąż nie możemy się nadziwić, jak natura mogła stworzyć tak szczupłą sylwetkę wyposażoną w takie arbuzy. Z tego też względu, Jordan pozostaje jedną z naszych ulubionych modelek i fit lasek.

Zresztą nie tylko naszych, bo 2 miliony obserwujących na Instagramie i obecność na okładkach najważniejszych i najbardziej prestiżowych magazynów (np. Maxim, FHM), mówią o Jordan same za siebie. Dlatego też obejrzyjcie galerię z jej zdjęciami, którą dla Was dziś mamy i przekonajcie się o tym sami.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 05.07.2016