Josephine Skriver prawdziwy aniołek Victoria's Secret

Na wybiegach paradowała w bieliźnie Christiana Diora, Prady i Gucciego, dla nas mogłaby paradować i bez niej.

Josephine Skriever to Dunka, nie wiemy czy Dunki uchodzą za europejskie piękności, wiemy że Josephine za taką uchodzi. Mamy dowód, trzysta pokazów mody, pomimo młodego wieku.

Josephine rocznik 1993 urodziła się w Kopenhadze, jej matka była specem IT, a ojciec biologiem morskim. Córka wybrała karierę, w której trochę mniej zależy od tęgiej głowy. Skriever dobrze o tym wiedziała, dlatego postanowiła, że najpierw skończy szkołę, a dopiero później ruszy na wybiegi. Pracę rozpoczęła w 2011 roku. Na planie filmowym zadebiutowała o wiele wcześniej. Jeszcze jako dziecko wystąpiła w reklamie pieluszek Pampers.

Na Wikipedii można znaleźć całą litanie marek odzieżowych, które ubierały piękną Dunkę. Chodząca biblia mody od 2013 bierze udział w każdym pokazie Victoria's Secret, a od 2016 dołączyła do elitarnego grona aniołków marki. Dodajmy, że jest jedną z najmłodszych w całej ekipie.

Modelka dobrze wie jak eksponować swoje atuty, robi to regularnie przed dwoma milionami fanów na Instagramie. Jak? Oto nasza selekcja najlepszych zdjęć z jej oficjalnego profilu. 

Dodał(a): Aleks fot.:/ instagram.com/josephineskriver Poniedziałek 21.11.2016