Justyna Gradek – piękna strona KSW

Walki w klatkach to nie tylko krew, pot i obrażenia ciała. To także (a może przede wszystkim) seksowne modelki w skąpych ciuchach, które są nieodłącznym elementem każdej gali. A Justyna Gradek to najseksowniejsza dziewczyna spośród wszystkich ring girls.

Jeśli nie jesteście fanami walk w klatce, to prawdopodobnie mogliście nigdy nie słyszeć o tej nieziemsko seksownej modelce (żałujcie!). Jeśli jednak regularnie oglądacie polskie gale KSW, to z pewnością wiecie, kim jest Justyna Gradek, a nawet jeśli nie kojarzycie jej nazwiska, to na pewno nie jesteście w stanie oderwać wzroku od jej boskiego ciała, kiedy paraduje po ringu, odziana w skąpe ciuszki ring girl i pokazuje kolejne rundy walki.

Ponieważ Justyna Gradek to, naszym skromnym zdaniem, najseksowniejsza polska dziewczyna z ringu. Nie jedna z najseksowniejszych, ale najseksowniejsza właśnie.Spytacie, co sprawia, że tak sądzimy? Odpowiemy Wam, choć zdaje nam się, że wystarczy spojrzeć na jej gorące zdjęcia z Instagrama, by wyzbyć się wszystkich wątpliwości.

Ale ok, w porządku, poprzemy swoje stwierdzenie twardymi dowodami liczbowymi. A są one następujące: 89-60-90. Oczywiście to nie jest to bilans zwycięstw, remisów i porażek w walkach, które Justyna Gradek uświetniała swoją osobą, tylko wprost perfekcyjne wymiary modelki.

Gdy jeszcze dodamy do tego, że Justyna posiada miseczkę D i długie, bardzo długie brązowe włosy, to otrzymamy polskie uosobienie perfekcji.

Poza tym, jakiś czas temu Justyna specjalnie dla CKM zrzuciła swoje i tak skąpe fatałaszki, i wraz z dwiema innymi ring girls, pozowała do obiektywu naszego fotografa. Czyż nie są to dostateczne powody, by uznawać ją za najseksowniejszą ring girl?
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Piątek 15.07.2016