Justyna Klimasara – polityczka nowego pokolenia

Coraz mniej wiadomo, czy podoba się w związku z poglądami, czy mimo nich. Młoda działaczka SLD lubi prowokować, a jej fanów wciąż przybywa. Sprawdzamy, co słychać u uroczej Justyny Klimasary.
Pełną piersią sprzeciwia się nietolerancji wobec osób LGBT, rosnącym nierównościom społecznym i kapitalistycznej eksploatacji. Młoda działaczka SLD jakiś czas temu zdobyła nagłówki magazynów plotkarskich, obnażając swoje boskie ciało w Boże Ciało. Raz zabłyśnie okrągłym zdaniem na temat dyskryminacji płci pięknej, potem do gry wchodzą inne krągłości. Tak czy inaczej wygląda na to, że na horyzoncie polskiej sceny politycznej jest jednym z jej atrakcyjniejszych elementów. 

"Jestem krytykiem świata Instagrama, ale wykorzystuję go, aby szerzyć inne idee" - opowiada Justyna, która w wolnym czasie trochę politykuje opala się i czyta książki. W jednym z wywiadów powiedziała, że planuje wytatuowanie czerwonej gwiazdy na plecach, ale znając karierę tej działaczki, można przypuszczać, że to jedynie kolejna próba wsadzenia kija w mrowisko. Tymczasem obejrzyjcie galerię zgrabnej socjaldemokratki:
Dodał(a): CKM.PL / fot. instagram.com/justynaklimasara/ Czwartek 30.07.2020