Jutta Leerdam - najgorętsza łyżwiarka na świecie

Jutta Leerdam właśnie zdobyła złoto na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1000 metrów. Szturmem pobija też Instagrama, gdzie odważnie prezentuje swoje największe (poza sportowymi) atuty.

21-letnia łyżwiarka jest partnerką znanego łyżwiarza Koena Verweija, którego poznała na lodowisku. Sportowiec zaprosił ja na kolację, a potem już poszło. Został jej chłopakiem, pomocnikiem trenera oraz wizerunkowym doradcą. To brzmi jak wielkie uczucie i przepis na wspaniały toksyczny związek. Ale nie o tym.

Od kiedy Jutta zdobyła złoty medal jej nazwisko jest jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie. A to wszystko za sprawą jej nieprzeciętnej urody, która na jej profil przyciągnęła ponad 250 tys. obserwujących.

Co ciekawe, śliczna panczenistka zawodową karierę rozpoczynała na Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbywały się w 2017 roku w Warszawie. Z Polski Jutta przywiozła 2 złote medale.

Na pocieszenie możemy dodać, że choć jej partner ma naprawdę piękna dziewczynę, to nie zdobył złotego medalu – na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka wyprzedził go o 0,003 sekundy.

Dodał(a): CKM / fot. Instagram Wtorek 18.02.2020