Kalendarz z Beyonce na 2014 rok

Dopiero co mogliśmy podglądać Natalię Siwiec na planie zdjęciowym do kalendarza CKM na 2014 rok, a teraz ukazały się pierwsze zdjęcia Beyonce do kalendarza na 2014 rok
beyonce kalendarz


32-letnia amerykańska diva wróciła po ciąży do szczytowej formy fizycznej. Wygląda rewelacyjnie jak gdyby nie powiła dziecka. Powrotu do swoich dawnych ponętnych kształtów mogłaby jej pogratulować pewnie Ewa Chodakowska.

Żona Jaya-Z występuje w 14 odsłonach, które zazwyczaj wyciągają na wierzch jej największe atuty cielesne. Możesz już zarezerwować sobie miejsce 30,5 cm na 30,5 cm obok kalendarza z Natalią Siwiec od CKM. Gwarantujemy, że obie panie nie będą miały nic przeciwko obok urzędowana obok siebie. Możesz wzdychać do oryginalnej urody oraz świetnej pupy pani Carter, a z drugiej strony pochłaniać wzrokiem kształtne piersi i śliczną buzię panny Siwiec.

beyonce kalendarz
fot.: David Roemer

Kalendarz możesz nabyć na oficjalnej stronie artystki: WWW.beyonce.com za 10,60 euro, zaś przesyłka z USA to 12 euro. Jeśli szkoda ci 100 złotych na Beyonce, w grudniu możesz kupić CKM z kalendarzem z Natalią Siwiec na 2014 rok dużo taniej (przez trzy poprzednie lata cena grudniowego numeru była stała – 11,99 zł.).

beyonce kalendarz
fot.: Herring & Herring

Dodał(a): pinky Wtorek 08.10.2013