Karolina Pisarek – ekspresem przez Amerykę

Zjawiskowa i naturalna modelka, która szeroką rozpoznawalność zdobyła wstępując w 5. edycji programu „Top Model”, sięgnęła po kolejne laury. Tym razem jednak nie zadowoliła się drugim miejscem i zgarnęła złoto.


Karolina Pisarek ma zdecydowanie dobrą passę. W styczniu została doceniona przez krytyków TC CANDLER i znalazła się na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata, pokonując takie sławy jak Nathalie Portman czy Selena Gomez. Okazuje się jednak, ze Karolina ma do zaoferowania nie tylko urodę.


Modelka urodziła się w 1997 roku i pochodzi ze Szczecinka i część życia spędziła w Niemczech, gdzie pracował jej tata. Do świata show biznesu weszła jako osiemnastolatka. W show emitowanym na antenie telewizji TVN zajęła drugie miejsce – wyprzedził ją Radek Pestka. To nie zniechęciło Karoliny do udziału w kolejnym programie stacji. We wspólną podróż przez Amerykę zabrała ze sobą koleżankę – również modelkę – Martę Gajewską-Komorowską. Wiadomo: co dwie piękne głowy, to nie jedna. 

Pasją Karoliny jest sport: siatkówka i koszykówka. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, ma słabość do wysokich mężczyzn. Niestety wiele wskazuje na to, że modelka jest zajęta. Jej wybrankiem jest kierowca rajdowy Jaimie Camara. Ale pomarzyć zawsze wolno. Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Czwartek 28.05.2020