Karolina Sevastyanova – emerytowana gimnastyczka

Możesz wierzyć lub nie, ale ta młoda i seksowna dziewczyna jest już na emeryturze. Tak, to nie żart! Gdy była jeszcze nastolatką, udało jej się osiągnąć kilka sukcesów w różnych turniejach i igrzyskach sportowych. Teraz zajmuje się modelingiem.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Скоро в Москву🥶

Post udostępniony przez Karolina (@karolisha.s)


Karolina Andreyevna Sevastyanova urodziła się 25 kwietnia 1995 roku na Ukrainie. Jest grupową gimnastyczką artystyczną reprezentującą Rosję. Na poziomie juniorskim startowała jako indywidualna gimnastyczka w zawodach międzynarodowych.

Po raz pierwszy wystartowała w turnieju Miss Valentine 2005 organizowanym w Estonii. Później dołączyła do Grupy Rosyjskiej. Razem z innymi zawodniczkami udało jej się zdobyć złoty medal na mistrzostwach Europy w 2012 roku i na finale mistrzostw świata w Mińsku.

Ze swoją ekipą zdobyła także złoto na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012. Wtedy została wybrana najpiękniejszą atletką uczestniczącą w zmaganiach sportowych. Przed zawodami przez 6 miesięcy musiała jeść tylko grykę.

Sevastyanova wycofał się ze sportu w wieku 17 lat. Miała już dość katorżniczych treningów i surowej diety. Po zdobyciu dyplomu na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym planowała rozpocząć pracę jako prezenterka telewizyjna. Los jednak sprawił, że została modelką.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 21.06.2022