Karolina Woźniak – gorący początek lata

Czerwiec to nie tylko piłkarski mundial. To także początek lata. Rozpoczynamy je wspólnie z Karoliną, którą zabraliśmy na piękne łono natury.

karolinawozniak-ckm.jpg

CKM: Często opalasz się nago?
Karolina Woźniak: Przez kilka lat mieszkałam w amerykańskim Miami i tam nagość stała się dla mnie czymś oczywistym – więc jeśli nie ma kategorycznego zakazu pozbywania się stanika, nie zastanawiam się dwa razy.

CKM: Twoją gorącą sesją zdjęciową, zrobioną w Hiszpanii, oficjalnie otwieramy lato 2018. Lato to twoja ulubiona pora roku?
Karolina Woźniak: Każda pora roku ujmuje mnie inaczej. Wiosna pierwszym słońcem. Zima – szusowaniem na nartach. Jesień – melancholią. A lato – nagością
i przekraczaniem granic. Nie tylko geograficznych (śmiech).

CKM: Dużo podróżujesz – w którym miejscu na Ziemi czujesz się najlepiej?
Karolina Woźniak: Moje samopoczucie w głównej mierze zależy od ludzi, którzy mnie otaczają. Przez wiele lat żyłam „na walizkach” i z łatwością adaptuję się w nowym środowisku, jednak zawsze największą przyjemność sprawia mi powrót do Polski.

CKM: Gorący temperament czy chłodny umysł?
Karolina Woźniak: Chłodną głowę i rozsądek na pewno zachowuję na co dzień, w pracy. Natomiast w relacjach damsko–męskich, im jest goręcej i bardziej dziko, tym lepiej!

CKM: Lubisz w łóżku odrobinę pikanterii?
Karolina Woźniak: I nie tylko w łóżku. Uwielbiam wszystkie przejawy pikanterii, zaczynając od ekstra chilli do jedzenia (śmiech).

CKM: Jacy faceci najbardziej cię kręcą?
Karolina Woźniak:  Na pewno inteligentni, z poczuciem humoru, zaradni, przebojowi. Wizualnie podobają mi się mężczyźni wysocy, męscy i dobrze zbudowani – niemniej kluczowe są dla mnie cechy charakteru.

CKM: Najgorszy sposób, w jaki próbowano cię poderwać?
Karolina Woźniak: Było i jest wiele słabych metod, aż ciężko byłoby mi zrobić ranking... Głupie zaczepki przez social media, trywialne proponowanie drinka przy
barze czy podryw „na furę” to wierzchołek góry lodowej (śmiech). Panowie, jeśli chcecie zaimponować atrakcyjnej i niezależnej kobiecie, użyjcie więcej wyobraźni i inwencji!

CKM: Rozmawiamy tuż przed mundialem w Rosji, więc nie możemy uciec od piłki nożnej. Którego polskiego piłkarza uważasz za najseksowniejszego?
Karolina Woźniak: Wiesz, jestem sapioseksualistką. Jak już mówiłam, nie oceniam po samym wyglądzie – więc żeby uznać mężczyznę za seksownego, wpierw muszę z nim przynajmniej chwilę porozmawiać. A póki co, nie miałam okazji poznać żadnego znanego piłkarza, więc niestety nie mogę ci odpowiedzieć na to pytanie...

CKM: To chociaż powiedz, która drużyna piłkarska jest twoją ulubioną?
Karolina Woźniak: Szczerze mówiąc, jestem futbolową ignorantką, ale patriotyzm zobowiązuje: oczywiście, że reprezentacja Polski!

To był wywiad. Bardzo gorące zdjęcia Karoliny Woźniak znajdziesz tylko w  czerwcowym numerze CKM. Już w kioskach!

CKM_06_18-online.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Środa 13.06.2018