Kathy Jacobs - nie uwierzysz, ile ma lat

W dzisiejszych czasach otwarcie przełamuje się tabu dotyczące wieku czy nietypowego wyglądu modelek, czego najlepszym dowodem jest Kathy Jacobs. Patrząc na jej zdjęcia nie uwierzysz, ile ma lat.

Kathy Jacobs karierę w modelingu rozpoczynała w latach 90., jednak mierzącej 160 cm wzrostu dziewczynie nie było łatwo przebić się w dobie supermodelek. Nie poddawała się jednak i wytrwale chodziła na castingi.

Zgodnie z zasadą: jeśli ustawisz się w kolejce po milion, to poczekasz dłużej, ale dostaniesz swoje, Kathy ma swoje 5 minut.

ZOBACZ TAKŻE: JULIA ROSE - PIERSI NA WOLNOŚCI

W 2019 roku pojawiła się na wybiegu podczas pokazu bikini, gdzie udowodniła, że prawdzie piękno nie ma metryki. Show sprawiło, że o Kathy zrobiło się naprawdę głośno. Trafiła nawet do teledysku Miley Cyrus.

Modelka powtarza, że wszystkie kobiety powinny nosić swój wiek jak koronę. Kathy podkreśla, że ciągle nad sobą pracuje, a jej idealne ciało jest efektem treningów. 56-letnia modelka jest wielką miłośniczką cardio. Patrząc na jej zdjęcia, nasze serca też zaczynają bić szybciej, więc oglądanie tej galerii można uznać za trening.ZOBACZ GALERIĘ: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONA

Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Wtorek 23.06.2020