Boski duet

Każda z tych dwóch gorących modelek jest olśniewająca w solowych sesjach. Ale tak naprawdę cały ich urok może się uwidocznić dopiero wtedy, gdy występują razem we dwie. Oto nasz ulubiony, boski duet: Kennedy Summers i Khloe Terae.
FFN_terae_summers_092016_bacff_52181385_midres.jpg

Czy na świecie istnieje coś lepszego niż słońce, plaża i seksowna Playmate u Twojego boku? Tak, tylko jedno: słońce, plaża i dwie seksowne Playmate przy boku. A jeszcze gdy dodatkowo okaże się, że jest to ten boski duet w składzie Kennedy Summers i Khloe Terae, to wówczas można śmiało stwierdzić, że to jest przedsionek raju.

Zresztą, najpewniej sami o tym dobrze wiecie, ponieważ o tych dwóch paniach pisaliśmy już tyle razy, że mamy wrażenie, że znamy je na wylot. Nie zaszkodzi jednak na wszelki wypadek przypomnieć niesamowitych osiągnięć Khloe i Kennedy w branży modelingowej.

Ta w czarnym bikini to Khloe Terae, boska Kanadyjka o wymiarach 81-61-89 (miseczka D), która olśniła nie tylko nas, ale i samego Hugh Hefnera i wszystkich czytelników Playboya, jako że została wybrana Międzynarodową Playmate roku 2014 oraz Cyber Girl roku 2015.

Kennedy – w niebieskim stroju kąpielowym – to zaś żywe zaprzeczenie stereotypu, mówiącego o tym, że Niemki są brzydkie. Nie dość bowiem, że Kennedy nie jest brzydka, to w dodatku jest bardzo seksowna. Jej wymiary to niesamowite 82-59-91 i również tak jak Khloe, swoją urodą i wdziękiem urzekła starego dobrego Hugh. Niemka została m.in. wybrana na Playmate Roku 2014.


Sami musicie więc przyznać, że taka mieszanka urody, seksapilu i wdzięku, jest trochę jak wódka z red bullem – może przyspieszyć bicie serca i kompletnie uderzyć do głowy.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Piątek 23.09.2016