Kerrie McMahon topless

Już po raz kolejny seksowna Irlandka Kerrie McMahon zrzuca swoje i tak skąpe ciuchy, by pochwalić się boskim ciałem. My oczywiście nie mamy nic przeciwko temu i sumiennie to wyłapujemy żebyście także i Wy mogli nacieszyć swe oczy tym wspaniałym widokiem.
FFN_mcmahon_092816_bacff_52188499_midres.jpg

Uważniejszym czytelnikom naszego serwisu Kerrie McMahon z pewnością przewinęła się nie raz. Zazwyczaj pisaliśmy o niej jako o ewenemencie, no bo w końcu podobnie jak Niemki, Irlandki nie słyną z urody, która zaś niewątpliwie wyróżnia Kerrie (gdybyście chcieli zobaczyć jej inne galerie, to wystarczy, że klikniecie tutaj).

Tymczasem mamy dla Was kolejną gorącą sesję i ta, tak jak i niektóre w przeszłości, jest również topless, co naturalnie sprawia, że jesteśmy oszołomieni podwójnie. Zresztą, czy ktoś w ogóle może nie być oszołomiony takimi kształtami? Pozwólcie, że przypomnimy. Obwód piersi Kerrie – 91 cm. Talia? 64. I biodra – 94 cm. Ideał? Bez dwóch zdań. Czy można się jej oprzeć? Wątpliwe. Zresztą po co?


Kerrie McMahon według różnych źródeł pracowała w Irlandii jako nauczycielka w podstawówce lub specjalistka od marketingu. Jej ścieżka kariery sprzed bycia modelką jest jednak mniej istotna, najważniejsze jest bowiem to, że Kerrie wygrała casting na jedną z twarzy amerykańskiej wody mineralnej i w ten sposób ujrzał ją cały świat. To między innymi dzięki temu mogła się znaleźć w finale konkursu Miss Irlandii 2010.

Obecnie Kerrie w skąpych bikini zdobi przeróżne billboardy reklamowe w USA i okładki popularnych magazynów. Dla nas najważniejsze jest zaś to, że mogła pojawić się po raz kolejny u nas.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Czwartek 29.09.2016