Khloe Terae - kanadyjskie krągłości

Pochodząca z Kanady zjawiskowa piękność o niezwykłych krągłościach sprawi, że szczękę zostawisz tam, gdzie ona uwielbia zostawiać ubrania, czyli na podłodze.

Khloe urodziła się w Toronto, ale dorastała w Quebecu. Po raz pierwszy świat usłyszał i przede wszystkim zobaczył jej piękne ciało, kiedy w 2012 roku pojawiła się w kultowym magazynie „Playboy”. Szybko upomniały się o nią firmy produkujące stroje kąpielowe, odnajdując w niesamowitej dziewczynie doskonały materiał na twarz swoich kampanii.

ZOBACZ TAKŻE: KATIE BELL - AMERYKA WYZWOLONA

Sama o sobie mówi, że jest kalifornijską dziewczyną z Kanady. Mieszkająca na co dzień w Los Angeles modelka uwielbia chodzić na plażę, gdzie może do woli prezentować swoje idealne ciało i promować kolejne modele bikini. Choć zdarza jej się również pojawić bez kostiumu, czym każdorazowo wywołuje niemałe zamieszanie na Instagramie.Khloe oprócz pracy przed obiektywem prowadzi własny biznes i działa na rzecz osób z autyzmem. Z pięknym ciałem w parze poszedł piękny umysł. A to nieczęste połączenie. Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Czwartek 02.07.2020