Krągła Turczynka – Lydia Barakat

Pochodzi z Turcji i sama mówi o sobie, że jest tamtejszą księżniczką. Trochę wątpimy, by była to prawda, ale jedno jest niepodważalne – Lydia jest królową piękna. Przynajmniej naszym zdaniem.

Lydia na swój temat mówi niewiele i jednocześnie dużo. W sieci można znaleźć jedynie jakieś strzępy informacji, natomiast sama w różnych postach na różnych portalach społecznościowych twierdzi, że jest piosenkarką, aktorką, modelką, żoną, matką i szlachetnie urodzoną księżniczką.

Poza tym, że na własne oczy możemy zobaczyć to, że jest modelką, resztę "ról i zawodów" trudno zweryfikować i przypuszczamy, że raczej nie są zbytnio prawdziwe. Zwłaszcza jeśli chodzi o tę księżniczkę. W końcu na Instagramie rozbija się po drogich, bo drogich, ale jednak knajpach a nie pałacach, a jej głównym zajęciem są zakupy i piecie drinków.

Nie ulega wątpliwości jednak to, że Lydia jest zmysłową kobietą obdarzoną niesamowitymi krągłościami i kipiącym z niej seksapilem. Przekonacie się o tym klikając w poniższą galerię. A o reszcie po prostu zapomnijcie. ZOBACZ TEŻ:

Może odczarujemy w ten sposób ponury ostatnio wizerunek Turcji. Turcja jest piękna!

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 7 stycznia 2017
Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 12.12.2022