Krągła wrestlerka - Gabi Castrovinci

Mimo swoich 163 cm wzrostu, tej dziewczyny boją się nawet faceci. Jej wykończenia duszeniem trójkątnym albo łamaniem pleców z podwójnego kolana sieją postrach wśród innych wrestlerów. Mimo że wiemy na czym polegają takie walki.

Gabriela "Gabi" Castrovinci urodziła się 30 lat temu w Kurtybie – w brazylijskim stanie Parana. Jednak od 10 lat przebywa w Stanach Zjednoczonych i ma też amerykański paszport. W swoim mateczniku trenowała jiu-jitsu – sport wręcz narodowy w jej kraju, więc naturalną koleją rzeczy było zaangażowanie się w sport również w USA. Choć nie wszyscy wrestling uznają za sport.

Jest aktywną zawodniczką zakontraktowaną w organizacji Total Nonstop Action Wrestling. Na ringu występuje pod pseudonimem Raquel. Brała też udział w wielu programach telewizyjnych poświęconych temu sportowi, co również pozwala jej rozwijać karierę modelki. W tej branży okupuje działkę fitness. Wysportowana i obfita w krągłości Gabi bierze udział w pokazach organizowanych przez WBFF World Beauty Fitness and Fashion Inc. Firma ta specjalizuje się w tworzeniu show z pogranicza mody i fitnessu.Z racji swojego doświadczenia i w branży, i życiowego zajmuje się też zarządzaniem. Z jednej strony jest menedżerką innych zawodniczek i zawodników, z drugiej – prowadzi własną firmę, która zajmuje się sprzedażą damskich ciuszków. Oczywiście o profilu fitnessowym – pstrokate leginsy, kolorowe koszulki i skąpe bikini. Z pewnością będziemy sprawdzali jej nowe kolekcje.

A tych, którzy gardzą wrestlingiem zapewniamy, że Gabi Castrovinci nie zawsze udaje...
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/gabi.castrovinci Wtorek 05.07.2016