Królowa świata – Kim Kardashian

Długo wzbranialiśmy się przed tym, żeby przedstawić Wam galerię zdjęć Kim Kardashian, ale w końcu i na nią przyszedł czas. A więc oto i ona, królowa całego internetu i przy okazji całego świata, w swojej pełnej okazałości.

Gdyby się tak głębiej zastanowić, to o Kim Kardashian bardzo trudno jest napisać cokolwiek odkrywczego i nowego poza tym, jak bardzo prześwitującą sukienkę założyła na kolejne wieczorne wyjście z Kanye Westem i jak bardzo widać to, że nie ma na sobie stanika. W końcu Kim i wszystkie szczegóły z jej życia prywatnego są tak powszechnie znane, że właściwie można się poczuć jak jeden z członków dumnego rodu Kardashianów.

I my możemy się na to zżymać, twierdzić że to żenada, upadek, klęska ludzkości i wznosić załamane oczy w niebiosa z pytaniem: „quo vadis, świecie?”, ale tak naprawdę fakty są takie, że Kim ma to wszystko w swoim obszernym tyłku, a jej taka a nie inna kreacja, jest w rzeczywistości szczegółowo zaplanowaną strategią biznesową, nastawioną na koszenie niewyobrażalnego hajsu.

Dokładnie tak. Każda jej kolejna prześwitująca sukienka, każde selfie na celebryckiej imprezie, każde jej nagie zdjęcie w lustrze, każda jej sesja w prestiżowym magazynie, każda fotka na Instagramie i Snapchacie, każda informacja o jej życiu z Kanye Westem i ich dwiema malutkimi córkami – wszystko to jest nastawione na ten sam cel: sianie rozgłosu i generowanie przychodów.Ta strategia jak widać przynosi pożądane skutki. „Forbes” po raz kolejny umieścił bowiem Kim w pierwszej setce najbogatszych celebrytów świata, szacując jej osobisty majątek na 51 mln dolarów.

Więcej niż pieniędzy, „Kardashianka” ma jedynie followersów na Instagramie – obecnie ich liczba wynosi kosmiczne 82,9 mln – oraz fanów w postaci mediów plotkarskich, dla których jej życie stanowi pożywkę, i zwykłych ludzi, którzy o hojnie wyposażonej celebrytce z Ameryki słyszeli niemal w każdym zakątku naszego globu.

Dlatego też choćbyśmy się z tym najbardziej nie zgadzali, Kim Kardashian jest nie tylko królową internetu, ale także i królową świata.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Wtorek 20.09.2016