Lenczitka - polski bubble butt

To pierwsza dziewczyna, która nie dała mi w twarz, gdy powiedziałem, że ma wielki tyłek. Mało tego – gdy się w niego wgapiałem, pokazywała kolejne zdjęcia, pytając, czy widziałem ją z innego ujęcia.
lenczitka.jpg

Lenczitka to instruktorka kulturystyki, która pracuje i rzeźbi swoją pupę w Warszawie. Jest polskim wzorcem bubble butt, choć tak naprawdę jej pośladki to same mięśnie, a "bąbelkowe tyłki" Latynosek, to zazwyczaj sporo tłuszczu. Ta fitnesska do takich efektów doszła sama, metodą prób i błędów. Teraz inne trenerki radzą się jej w kwestii ćwiczeń na pupę i nogi. Nie odmawia, bo zależy jej na tym, by Polki pozbyły się płaskodupia. No i lubi popatrzeć na krągłe pośladki.

CKM.PL: Od siedzenia na tyłku takiej pupy się nie dorobiłaś. Jak się rzeźbi buble butt? Ćwiczenia, dieta?
Lenczitka: Od siedzenia tyłek robi się bardziej płaski, nawet sypiam na brzuchu żeby swojego nie gnieść ;)  Oczywiście trening siłowy i dużo, dużo jedzenia. Ciężka praca popłaca. Obecnie nie liczę kalorii, ale kiedy będę na redukcji niestety trzeba będzie.CKM.PL: Treningi układasz sama czy rozpisuje je trener?
Lenczitka: NIGDY nie miałam trenera. Do wszystkiego doszłam sama metodą prób i błędów. Poza tym sugerowałam się treningami fit lasek latynoskich, ponieważ maja najlepsze ćwiczenia i sposoby na rozbudowanie większych i bardziej krągłych pośladków. Biorę też pod uwagę podpowiedzi kolegów kulturystów. Treningi wymyślam sama, dostosowuję ćwiczenia do swoich możliwości.

CKM.PL: Skąd fascynacja takimi pupami?
Lenczitka: Od zawsze uwielbiałam dziewczyny, które wyglądały zdrowo i apetycznie. Wzięło się to z filmów latynoamerykańskich, klipów muzycznych. Kobieta powinna mieć kształty.

CKM.PL: Jarają Cię laski z obfitymi pupami?
Lenczitka: Podoba mi się, kiedy kobieta podkreśla swoje atuty, np. Pośladki. W Polsce niestety pełne pupy to rzadki widok. Częściej można zobaczyć obwisłe pośladki lub ich zanik. Nazywamy to płaskodupiem. Podsumowując – jest słabo. Odkąd "wkręciłam" się w treningi pośladków, nie ma dnia, żebym nie spojrzała na damskie pośladki – w sklepie, kościele, siłowni, na przystanku. Polki są naprawdę pięknymi kobietami, ale powinny lepiej dbać o swoje ciała. I nie chodzi o balsamy antycellulitowe, bo to ściema. Najlepszy sposób to ruszyć plaskodupie na trening siłowy, bo tylko taki zwalcza celulit i tłuszcz.CKM.PL: Czy tyłek u faceta, to część ciała, którą obcinasz jako pierwszą?
Lenczitka: U faceta wygląd ogólny, ale pośladki też. Odkąd zaczęłam ćwiczyć, na wszystkich patrzę przez pryzmat kulturystyczny. Jeśli wejdziesz w ten sport, to później ten styl życia zakorzenia się w Tobie.

CKM.PL: Jak na Twoją pupę reagują faceci?
Lenczitka: Dla polskich facetów jest to widok niecodzienny, kiedy widza kobietę, która ledwo wcisnęła jeansy na tyłek, a te przy każdym ruchu biodrem mogą pęknąć:) Faceci zaczepiają mnie i pytają, co ćwiczę, czy umówię się na kawę. Mówią, że nigdy na żywo nie widzieli takiej sylwetki, a właściwie jej dolnej części :) Kiedyś w sklepie chłopak zakrył usta, wysunął gałki oczne do przodu i powiedział do kolegi dość głośno "nie wierzę!". Za granicą faceci zaczynając rozmowę, często mówią po hiszpańsku, bo myślą, że jestem Latynoską. Kilka razy usłyszałam tekst: "tu tienes culo muy grandeeeee". Mam dużo zabawnych historii z reakcjami facetów.CKM.PL: Czy tak wysportowana dziewczyna może mieć tylko fit faceta, czy garniturowiec też ma u Ciebie szanse?
Lenczitka: Łatwiej jest zrozumieć się z osobą trenującą, bo ma podobny styl życia i podejście do treningów, diety. Dla niećwiczących mogę się okazać monotematyczna, bo poza siłownią też mówię dużo o ćwiczeniach i żarciu. Kiedy masz wspólną pasję, to tworzysz z kimś jedność. Gdybym poznała faceta ,który nie jest sportowym maniakiem, myślę że byłabym w stanie nakłonić go do aktywności i zrobiłabym z niego fit faceta :)

CKM.PL: W klubie, gdy podchodzi do Ciebie facet, powinien postawić Ci drinka czy shake`a białkowego?
Lenczitka: Rzadko chodzę do klubów. Wybieram ciepły kocyk i herbatkę albo shake białkowy. Ale jeśli już jestem na imprezie, to wypijam wodę lub sok, w ostateczności kieliszek wina – poprawi krążenie ;) Nie pijemy alkoholu żeby uniknąć spadków.CKM.PL: Randka w restauracji czy w siłowni na wspólnym treningu?
Lenczitka: Restauracja i wspólny trening :) Jeśli ktoś nie ćwiczy, może być zestresowany na randce w siłowni, wtedy wybieramy inne okoliczności.

CKM.PL: Posiadaczki takich pup zazwyczaj twerkują. Umiesz?
Lenczitka: Twerkowanie moim tyłkiem jest trochę ciężkie z racji tego, że moje pośladki to praktycznie same mięśnie. Ale tak jak "koksy" ruszają mięśniami piersiowymi tak ja spinam mięśnie pośladkowe w rytm muzyki. Często robię to w kolejce w sklepie, gdy wiem, że za mną stoją ludzie :) Jestem amatorką Reggaetonu – tu poruszają się nie tylko pośladki, ale biodra, klatka piersiowa, są też zejścia do parteru. Uwielbiam wszystko co latynoskie. W Polsce ze względu na ignorancję wszystko to kwitowane jest jako "kręcenie dupą". Trzeba się uodpornić na krytykę.CKM.PL: Po co to robisz? Co dalej?
Lenczitka: Kocham motywować innych do działania i udowadniam paniom, że z płaskodupia można zrobić naprawdę piękną i pełną pupę. Poza tym bycie dziewczyną z szarego tłumu to nie mój świat. Lubię być oryginalna i moją wizytówką są pośladki, na które ciężko pracowałam.

CKM.PL: Mogę na koniec jeszcze raz...?
Lenczitka: Look, but(t) don`t touch!
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: instagram.com Czwartek 25.02.2016