Magda Modra - kiedyś i dziś

Pamiętacie jeszcze uczestniczkę reality show Bar - Magdę Modrą?

Magda Modra CKM

Magda Modra zyskała popularność w programach rozrywkowych. Występowała w reality show „Gladiatorzy”, „Amazonki”, "Łysi i blondynki" (2001), a także III i IV edycji  programu Bar (2003 i 2004). Tam też nasze oko wychwyciło jej zacne atuty i dlatego postanowiliśmy zaprosić ją na sesję. W 2007 roku powtórzyliśmy gorące zdjęcia z Magdą, dzięki czemu dzisiaj możemy pochwalić się aż dwiema okładkami z tą piękną dziewoją.

W 2005 roku Magda Modra z singlem "Ready to Fly" zadebiutowała w roli wokalistyki. Do 2007 roku laska ta miała na swoim koncie także udział w kilku filmach oraz serialach, a także współpracę z kilkoma stacjami telewizyjnymi w roli prezenterki.

Magda Modra CKMMagda Modra CKM 2007

Od czasów naszej ostatniej okładki (styczeń 2007) Magda wyszła za mąż za Kacpra Krupskiego, wystąpiła gościnnie w teledysku Anthony Moon do piosenki „How Can I Love You” oraz kontynuuje pracę prezenterki i aktorki. W 2009 roku w filmie "Piksele" zagrała prostytutkę, w 2010 w "Fenomenie" studentkę, a w 2011 dostała rolę kobiety w lochach w produkcji "Jak się pozbyć cellulitu". Gościnnie występuje też w serialach ("Synowie, "Prawo Agaty"). Jest prezenterką Polsat Cafe.


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 03.12.2012