Mandaryna vs Anna Świątczak

Może Michał Wiśniewski piękny nie jest, może i muzykę ma nie najwyższych lotów, ale trzeba mu przyznać, że gust do kobiet to on miał…

wiśniewskie.PNG

Mandaryna (34 lat) i Wiśnia pasowali do siebie nawet ksywkami. Michał Wiśniewski wytrzymał z nią cztery lata (2002–2006) i zdążył zapłodnić dwukrotnie. Ich dzieci mają dziwaczne imiona: Xavier i Fabienne.

Mandaryna furorę w CKM robiła aż dwukrotnie: najpierw w 2005 roku, a potem w 2009. Jej obie sesje cieszyły się waszym ogromnym uznaniem, no ale w końcu nic w tym dziwnego, bo jest po prostu niezłą laską. Marta może i nie potrafi śpiewać, ale wygląda naprawdę zacnie. Z resztą wystarczy zobaczyć jak prezentowała się na naszych okładkach:
Mandaryna CKMMandaryna CKMZ kolei pałę(czkę) po Mandarynie przejęła równie boska Anna Świątczak (potem oczywiście Wiśniewska, lat 35), która z Michałem była w od 2006 do 2011. Jej dzieci z pstro-wlosym wokalistą, zgodnie z tradycją również nazywają się nad wyraz kreatywnie: Etiennette i Vivienne (i tak nie zapamiętasz).

Ania Świątczak gościła na naszych okładkach w 2006 oraz 2007 roku i również prezentowała się na nich perfekcyjnie. Od Mandaryny na pewno lepiej śpiewa, ale wygląd musicie ocenić sami. My zdecydować się nie potrafimy!
Anna ŚwiątczakAnna Wiśniewska CKM
Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 05.11.2012