Maria Del Mar Molar – bogini w świecie modelek

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda najpiękniejsza kobieta na świecie, to właśnie masz okazję ją poznać. Maria Del Mar to prawdziwa bogini w świecie modelek.
Wyświetl ten post na Instagramie.

It’s hot 🔥 . By @victorozuna 📸✨

Post udostępniony przez Maria Del Mar (@mariadelmar_molar)


Maria urodziła się 28 listopada 1991 roku w Argentynie. Co ciekawe nosi imię, którym została nazwana Bazylika Santa Maria del Mar w Barcelonie. Jednak to nie jedyne gorące kraje w jej życiu, bo po rozstaniu z narzeczonym przeniosła się do Meksyku, gdzie zaczęła nowe życie.

Tam jej kariera nabrała niesamowitego tempa, aż w końcu ozdobiła okładkę Meksykańskiego Playboya. Maria jest tak gorąco, że co rusz powstają o niej kolejne plotki, a media doszukują się kolejnych skandali.

Jeden z nich dotyczył imprezy z piłkarzami na dyskotece w Nowym Jorku. Modelka pojawiła się w mieście w celu podpisania nowego kontraktu. Tego dnia akurat odbywał się mecz Argentyny przeciwko Meksykowi. Uczestniczyła w nim razem z koleżanką, która uwielbia piłkę nożną.

Ponoć po imprezie miały nocować w tym samym hotelu co piłkarze. Nam nic do tego, bo w sumie sami też wolelibyśmy uganiać się za Marią niż piłką.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 21.06.2022