Marii Nikitina – nauczycielka piękna

Nie ma ludzi brzydkich. Są po prostu tacy, którzy nie potrafią pokazać swoich walorów. Ta cudowna Rosjanka doskonale o tym wie, a za pomocą specjalnych technik uczy swoich fanów jak być pięknymi.

Panna Niki potrafi sprawić, że nawet Bestia stałaby się piękna. I ma na to wiele sposobów. Na pierwszym miejscu zawsze stawia dietę. Uważa, że szczyt perfekcyjnego wyglądu można osiągnąć poprzez zdrowe żywienie. Najlepiej wegańskie pozbawione dużych ilości mięsa, które nie wpływa pozytywnie na to, jak się prezentujemy.

Podczas swoich kursów analizuje typ wyglądu każdej ze swoich klientem po to, żeby jak najlepiej dobrać do nich makijaż i stylizację. Do tego wystawia im rekomendacje, w co mają się ubierać, żeby podkreślić najlepsze strony swojej sylwetki.

Co ciekawe podczas zajęć z kursantami dzieli się z nimi ćwiczeniami fitnessu twarz. I nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież buzia to część ciała jak każda inna. Ma mnóstwo mięśni, które też można wytrenować. Wystarczy spojrzeć na Marii, żeby przekonać się, że takie treningi dają radę.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 19.11.2020