Martyna Wojciechowska - kiedyś i dziś

Pamiętacie jeszcze gorącą sesję zdjęciową Martyny Wojciechowskiej dla CKM?

Martyna Wojciechowska CKM

Martyna Wojciechowska (38 lat) jest nie tylko piękną, ale również twardą i konkretną babką. Choć, jak większość kobiet, mogłabyMartyna Wojciechowska skierować swoją karierę dziennikarską w stronę durnych poradników dla pań i pisać pierdoły typu najlepsze kremy na zmarszczki, Martyna zdecydowała się poświęcić naprawdę ciekawym pasjom.

Współpracowała m.in. z takimi miesięcznikami jak Świat Motocykli, Auto Moto, czy Voyage, a w TVN Turbo przygotowywała i prowadziła magazyn Automaniak. Od 2007 roku jest redaktor naczelną polskiej edycji National Geographic, a od 2009 roku prowadzi program Kobieta na krańcu świata.

Martyna jest nie tylko kierowcą rajdowym (brała udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar), ale i zaciętym i wytrzymałym podróżnikiem. Odwiedziła blisko 100 krajów i zdobyła Koronę Ziemi (najwyższe szczyty wszystkich kontynentów) w trudniejszej wersji Reinholda Messnera.

Przypominamy jak ta laska prezentowała się na naszej okładce w 2002 roku. Oto archiwalna galeria (Wojciechowska na czerwcowej):Dodał(a): ckm.pl, fot. Wikipedia Piątek 02.11.2012