Megan Fox u Dana Bilzeriana

Bliźniaczka Megan Fox i kobieta Dana Bilzeriana podbija serca swoim kontem na Instagramie. We wrześniu zeszłego roku gościła w posiadłości playboya w Malibu, a on zachwycał się pięknym widokiem.

Bre Tiesi zanim zdobyła sławę i pojawiła się na liście stu najgorętszych dziewczyn magazynu "Maxim", występowała w reality show MTV "Wild 'n Out" prowadzonym przez Nicka Cannona. Od tamtej pory bardzo się rozwinęła. W mediach zyskała przydomek sobowtóra Megan Fox. Tym razem internet nie kłamie. Bre rzeczywiście przypomina gwiazdę „Transformersów”, do której ślinią wszyscy heteroseksualni mężczyźni na świecie. Można ją jednak uznać za ulepszoną wersję aktorki, ponieważ posiada większe usta i większy biust.

Na swoim koncie na Instagramie chętnie eksponuje swoje wdzięki, racząc nas słońcem z miejsc, w których przebywa. Jej urodą zachwycał się sam Dan Bilzerian, kiedy stała obok jego basenu. Playboy często gości na naszych łamach i jest naszym idolem. Bo przecież wyrwać taką laskę z pewnością nie jest łatwo. Przez jakiś czas tabloidy rozpisywały się o jej rzekomym związku z graczem futbolu amerykańskiego Johnny’im Manzielem. Ale dziewczyna nie zdobywa sławy jedynie przez swe znajomości. Ciężko pracuje na swój sukces i posiada własną aplikację, ale nie do końca wiemy co robi, bo żeby sprawdzić musielibyśmy wyłączyć jej profil. A kto by się na to odważył, kiedy Bre leży pół nago na plaży, pokazuje umięśniony brzuszek czy pozuje w bikini.


Dodał(a): Roman Cypryński / fot.:https://www.instagram.com/bre_tiesi/?hl=pl Piątek 13.01.2017