Mlekiem malowane

Uwieńczona na zdjęciach Iga Wyrwał i osiem innych seksownych modelek, ubrana jedynie w mleko lub inne płyny spożywcze – tak wygląda kalendarz na 2015 rok według Jaroslava Wieczorkiewicza. Polaka, który zrobił kampanię reklamową dla Coca-Coli, a teraz wypuszcza świetny kalendarz na 2015 rok. Oczywiście laski mają na sobie nasze ulubione stylizacje.
splashheroes2015.jpg

Jaroslav Wieczorkiewicz jest fotografem, który zasłynął ze swoich dość nietypowych zdjęć. Dziewczyny na jego pracach ubrane są w mleko białe, barwione lub w inne gęste płyny otulające jędrne ciała modelek. Swoje studio AurumLight ma w Londynie, ale ze swoimi „mleczarskimi warsztatami” jeździ po całej Europie, Ameryce Północnej i Australii. Jego pracami zachwycili się ludzie z Coca Coli, którzy wykorzystali zdjęcia do promowania nowej marki…mleka. Tak, koncern w 2015 planuje wypuszczenie na rynek „soku z krowy” o większej zawartości wapnia, białka i o obniżonej zawartości cukru. Nadmiar słodkiego dorzucą zapewne do butelek coli.

web-coke-milk-1.jpg

W ubiegłym roku, kalendarz zawierał zdjęcia dziewczyn ochlapywanych mlekiem. Kalendarz na rok 2015 również zawiera fotografie nagich modelek, jednak tym razem stylizowane są na super bohaterki, a ich peleryny to wspomniane mleko, które zmieniło kolor po dodaniu barwników spożywczych. Czy rozpoznajesz na zdjęciach Polkę, która wielokrotnie gościła na okładce naszego magazynu? Tak, to Iga Wyrwał, która nigdy nie wypada z formy.

Sprawdź więcej prac na fanpage`u AurumLight.styczeń Brooke Lynette.jpg
luty Jay Jessop.jpg
marzec Iga Wyrwał.jpg
kwiecień Vicky Burns.jpg
maj Vicky Burns.jpg
czerwiec Jay Jessop.jpg
lipiec Tamar Leek.jpg
sierpień Dora Marble.jpg
wrzesień Kate Austin.jpg
październik Bellalatina Vivo.jpg
listopad Gilda Palas.jpg
grudzień Jay Jessop.jpg

Dodał(a): gianni Poniedziałek 29.12.2014