Młode, naturalne, nagie

Młode, piękne, kształtne, naturalne i przede wszystkim nagie. Mike Dowson uchwycił na zdjęciach właśnie takie dziewczyny. Bez przesadzonych scenerii, zaaranżowanych planów czy większej obróbki.
nakedfashiongirls.jpg

I to właśnie najbardziej pociąga w dziewczynach z albumu „Naked Fashion Girls” przygotowanego przez wydawnictwo Goliath i fotografa Mike`a Dowsona. Autor zdjęć chwyta momenty, jak gdyby podglądał je. Te dziewczyny to modelki i fotomodelki, a prace autora niekiedy wyglądają jak zdjęcia zakulisowe. Dostajemy ekskluzywne zaproszenie, by zobaczyć jak zachowują się modelki podczas sesji.

Mike wpuszcza nas do prywatnych pokoi, ogrodów, nad basen, do studia i w inne miejsca, gdzie akurat odbywa się sesja. Jeszcze jakiś czas temu byłoby to nieosiągalne, bo autor swoje zdjęcia dopracowywał do perfekcji. Idealne ujęcia, ustalone pozy, balans kolorów, wygładzone ciała – Dowsonowi znudziło się to i postanowił pokazać kształtne modelki takimi, jakie są naprawdę. I właśnie ta naturalność powoduje, że album „Naked Fashion Girls” z pewnością będzie jedną z częściej przeglądanych pozycji przez gości naszej redakcji. Bo my znamy już go na pamięć.Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 12.10.2015