Modelka i wojskowa z Izraela - Neta Alchamister

Gdzie są lajki dla tej pani?! Wiemy, że ilość obserwujących osób nie jest kluczowa w życiu i nie musi o niczym znaczyć (chyba, że jesteś „promotorką” z Polski), ale to aż dziwne, że ta dziewczyna ma tak wąskie grono `fanów`, a jej gorące foty zbierają ledwie kilkanaście – kilkadziesiąt polubień.

Neta Alchamister to niesamowita dziewczyna. Oprócz jej oszałamiającej urody – niewinnej buzi, maślanych oczu, drobniutkiego i jędrnego ciała (które uwielbia eksponować – w końcu dzieciństwo spędziła na plażach Tel Awiwu), ma też inne olbrzymie zalety. Przede wszystkim służy dzielnie swojemu krajowi. 22-letnia dziewczyna wbija się w mundur, związuje włosy i szlachetnie wypełnia obywatelski obowiązek. Pojawiała się w mundurze z pagonami wskazującymi na stopień starszego sierżanta.

Jednak bardziej jest kojarzona ze swojego boskiego i naturalnego ciała. Odkrywa go całkiem sporo i co chwilę pokazuje kolejne blade miejsca, których jakimś cudem nie opaliła. Skąpe stroje kąpielowe to produkty marki baNaNhot Bikinis, którą wraz z inną koleżanką założyła ona sama już w 2014. Nie pomylisz ich z żadnymi innymi – sporo odsłaniają, mają jaskrawe i żywe kolory, a ich charakterystyczna góra pozwala opalić sporą część piersi. Ich produkty są robione ręcznie i w ograniczonym nakładzie. Dlatego rozchodzą się jak piwo na Oktoberfest.Mierząca 172 cm wzrostu Neta jest przede wszystkim wziętą na rynku lokalnym modelką. Dziwi nas jednak, że jej sława nie wyciekła poza granice Izraela. Dlatego staramy się wypromować dziewczynę nad Wisłą. Może dodamy jeszcze jeden szczegół z jej życia, który pomoże jej zdobyć sławę i kontrakty międzynarodowe. Można ją wybierać do najseksowniejszych WAGs. Jej facet to Rami Gershon - izraelski obrońca w belgijskim KAA Gent.

Coś czujemy, że kariera zielonookiej modelki dopiero rozbłyśnie – gdy w większości krajów nastąpi ochłodzenie, ona teoretycznie mogłaby jeszcze wystąpić na izraelskich plażach nawet w listopadzie. Sugerujemy obserwować ja na Instagramie, bo nawet jak jest za chłodno na kąpiele słoneczne, Neta prezentuje swoje nowe kolekcje w domu.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com/instagram.com/alchamister Poniedziałek 19.09.2016