Mokra dziewczyna - Angelika Wachowska

Kuba Wojewódzki wybrał ją na swoją wodziankę, a Popek na dominę do swojego teledysku. Obojętnie w jakiej roli by nie występowała, ciężko nie zachwycać się Angeliką Wachowską.

Angelika Wachowska ma 26 lat, a już zdążyła zawrócić w głowach mężczyzn na całym świecie. W branży modellingowej jest od około pięciu lat i w świecie show-biznesu nieraz było o niej głośno. Nam również nie jest obca. Jej niewątpliwe wdzięki możecie podziwiać między innymi w kalendarzu CKM na 2017 rok.

Nie można przecież przejść obojętnie obok dziewczyny o wymiarach 86-61-88. Takie kształty docenił nawet Kuba Wojewódzki. Angelika została nową wodzianką w jego programie i nawet nie musiała zbytnio walczyć o tę posadę. Została zauważona i zaproponowano jej wcielenie się w taką rolę. A skoro już o rolach mowa, to warto wspomnieć o występie w teledysku Popka i Matheo, gdzie zagrała rozpustną dominę.

Jaka jest prywatnie w łóżku, nie chciała zdradzić, postanowiła zostawić to dla swojego wybranka, którego na razie oficjalnie nie posiada. Być może jest to szansa, aby zdobyć chociaż odrobinę jej uwagi. Damy wam podpowiedź. U facetów Angelika najbardziej ceni umysł i mocny charakter. I bardziej od hucznych imprez woli pić szampana w trakcie romantycznej kolacji.

Ponieważ ciężko się nią znudzić, postanowiliśmy przyjrzeć się jej profilowi na Instagramie i musimy przyznać, że nie zawiedliśmy się. Niemal każde zdjęcie jakie zobaczyliśmy zaparło nam dech w piersiach. Zresztą co będziemy wam mówić. Sami sprawdźcie jak zjawiskowo prezentuje się przed obiektywem, eksponując swoje wdzięki.

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:https://www.instagram.com/angel.wachowska/ Czwartek 04.05.2017