Monika Jagaciak w bieliźnie Victoria's Secret 2015

Wśród letnich lookbooków z bielizną Victoria's Secret znalazły się również zdjęcia pięknej Polki - Moniki Jac Jagaciak. Seksowna modelka z Poznania zachwyca swoimi pięknymi, naturalnymi krągłościami

monika_jagaciak_victorias_secret_czerwiec_16444.jpg

Monika Jac Jagaciak to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek na świecie. Seksowna Poznanianka zaistniała w branży mając zaledwie 13 lat, a w wieku 16-stu zrobiła już swoją pierwszą kampanię kosmetyczną dla Chanel (jako najmłodsza modelka w historii). Od tamtej pory Monika nieustannie zachwyca swoim dziewczęcym, naturalnym wyglądem, a kolejne domy mody marzą, by podpisać z nią kontrakt.

Jak do tej pory modelka współpracowała z markami takimi jak: Calvin Klein, Prada, Dolce & Gabana, Valentino, Dior czy GAP. W 2013 roku znalazła się także po raz pierwszy na wybiegu Victoria's Secret, by dwa lata później dołączyć do najważniejszych modelek tej marki, czyli słynnych aniołów! Przypominamy, że zaliczają się nich najgorętsze dziewczyny świata, m.in.: Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Lily Aldridge, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Martha Hunt, czy Sara Sampaio. Całkiem miło mieć Polkę w takich szeregach, prawda?

Tym razem Monikę możemy oglądać w letniej kampanii bielizny Victoria's Secret. Niebieskooka piękność wystąpiła w niej w zmysłowych koronkach i zwiewnych, kobiecych halkach.

Uwaga, galeria mocno seksowna!
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Victoria's Secret Wtorek 14.07.2015